Board of Education

Pictured top row from left to right:  Jackie Hallberg, Vice President; Leslie Jolman, Treasurer; Latesha Johnson, Trustee; Cynthia Bankhead, Trustee

Bottom row from left to right: Janet Taylor, Secretary; Tom Joppie, President; Angela Brown, Trustee

Our Board Members will serve the District until the following term expiration dates:

December 31, 2020

December 31, 2022

December 31, 2024

Cynthia Bankhead Tom Joppie Leslie Jolman
Angela Brown Jackie Hallberg Latesha Johnson
  Janet Taylor  

Board of Education Calendar

Board of Education Calendar
Last Month October 2020 Next Month
S M T W T F S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Upcoming Board Events